Odeon Sanat Akademisi
 • http://www.facebook.com/odeonsanat?ref=hl
 • Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
  • Piyano Kursu
  • Odeon Music School
  • ODEON SANAT AKADEMİSİ
  • Keman Kursu
  • Odeon Sanat Akademisi
  • Resim Atölyesi
  • ODEON SANAT AKADEMİSİ
  • BATERİ DERSİ
Dans Bale

DANS BALE  HER CUMARTESİ SAAT 11:00 DE

 

 

 

 

 

 

Hakkımızda

Sanat Kariyerinizi Odeon da belirleyin.

Odeon Sanat Akademileri, kuruluşundan beri prensip ve müfredatlarından asla ödün vermeyen yapısı ile, bugüne kadar yüzlerece  gencimizi, müzik, resim, dans, branşlarında yetiştirmiş ''Donanımlı İnsanlar Olacağız '' sologanı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Yedinci yılımızda, Ankara dan sonra, İstanbulda da eğitim veren, tek özel Akademi olmuştur.

Odeon Sanat Akademileri, sistemli methotlu çalışmanın,gerekliliğini çok iyi bilmektedir.Sanatın ülkemizdeki yerini her zaman yukarılara taşımak, tüm dünyada Türk piyanistlerimizin,gitarcılarımızın,kemancılarımızın,ressamlarımızın,danscılarımızın adından söz edildiği, Türk sanatcılarının besteclerinin konuşulduğu, hedefi ile hareket etmektedir.Tüm çocuklarımızın gençlerimizin sanatla tanışıp, onları doğru yönlendirme ve sanat eğitimine devamlılığı sağlamak,her zaman sanatın içinde olmaları için, yedi yıldır dünyada uyğulanan ileri teknik sanat eğitimi methotlarını takip etmektedir.

Odeon da iş şansa bırakılmaz.

Sanat branşları konusunda uzamanlaşan kadroları ile, her zaman örnek eğitim kurumu olma hedefimiz, TC MEB e bağlı, ayrıca İngiliz Tirinty Guildhall,Rock School, Akademilerinin sınav merkezi olup uluslararası sertifikalar vermektedir.

Piyano dersi,Keman dersi,Bateri dersi,Elektro gitar dersi,Klasik gitar dersi,Bas gitar dersi,Resim dersi,Desen dersi,Dans dersi,Bale dersi,Tiyatro Drama dersi,bünyesinde Tiyatro sahnesi, prova ve kayıt stüdyosu olan, Parti evi, Müzik aletleri satışı, Cafe'si ile sanatla iç içe, zamanınızın geçeceği bir ortam sunmaktadır.

Giderek artan öğrenci sayısı, müzik resim dans tiyatro branşları ile tüm Türkiye de, büyük merkezlerde, Odeon olarak sizlerle olmayı planlıyoruz.

Herkes bir enstruman çalabilir ...

Odeon Sanat Akademisi yeteneği, çalışmayı ve yaratıcılığı esas alan yapısı ve
herkesin bir enstrüman çalabileceği inancıyla kurulmuştur.

Profesyonel eğitim kadrosu ve iyi bir eğitim...

Türkiye'deki sanat eğitimi konusunda yaşanan derin boşluğu doldurmak amacıyla
profesyonel kadrosu ve yenilikçi bakış açısı ile kuırulmuş olan Odeon Sanat Akademisi'nde iyi bir sanat eğitimi alabilir ve hedeflediklerinize ulaşabilirsiniz.

 


 

Eğitim Sistemimiz

Hayatında amatör ya da profesyonel olarak müziğe yer vermek isteyen herkesin, sağlam bir alt yapı edinerek keyifli bir düzeye ulaşmalarını sağlamak ve müzik sektöründe aranan iyi müzisyenler yetiştirmek temel hedefimizdir. Bu nedenle kendi branşlarında ülkemizin en saygın ustaları bir araya gelmiş ve ODEON sıradışı bir kadroya sahip olmuştur.

Amacınız müzik sektöründe kariyer mi yapmak?

Müziği hobi olarak düşünüyor ve sevdiğiniz şarkıları sevdiğiniz bir müzik aletiyle çalabilmek mi istiyorsunuz?

Boş zamanlarınızda müzik kültürünüzü mü geliştirmek istiyorsunuz?

Yoğun iş ortamından bunaldınız, biraz rahatlamak için arayış içinde misiniz?


ODEON'da bütün bunlar
için çok özel programlar var..

İzimiz Yol Olur..

Neden Özel Ders?
Birebir eğitim, diğer öğrenme metodlarının en etkili biçimidir. Eğitimci, birebir eğitimde, ders boyunca bütün dikkatini öğrenci üzerinde yoğunlaştırma şansına sahiptir. Bu şekilde eğitimci, öğrencinin öğrenme alışkanlıkları ve bilgi seviyesini kolaylıkla anlayabilir ve ders programını ve dersin işleniş biçimini öğrenciye uygun olarak düzenleyebilir.
Özel dersin farkı öğrencinin kendisine uygun çalışma sisteminde ve zamanlarda dersleri öğrenmesidir. Eğitmenler bir konunun öğrenci tarafından iyice kavrandığına kanaat getirdikten sonra yeni konuların öğretimine geçerler. Özel derste öğrenciler istedikleri kadar temel veya karmaşık soruları sormakta özgürdürler.
Öğrenme potansiyeli kişiden kişiye çok farklılık gösteren bir olgudur. Birebir özel ders, ders zamanlarını, ders programını ve dersin işleniş metodunu kişiye göre düzenlenmesini sağlaması açısından çok etkili bir yöntemdir.
 

 

   
 

 


 

 


  
 


  

 Odeon Parti House

Odeon Parti evi, Doğum günü partilerinizi, unutamayacağınız anılarla ayrılacağınız bir ortam sunmakta.

Odeon partievi

 

Odeon Partievi

 


Odeon Parti evi

 

Ankara Odeon da, bahçe içinde,zengin menüleri, partiler için uygun salonları ile, sanatla dolu bir ortam sunmaktadır

Odeon parti evi iiçin daha geniş bilgiyi bu sitemizden bulabilirsiniz.
www.odeonpartievi.org